Rekreační dům Pula

Vychutnejte si překrásnou dovolenou nejen během léta v samostatném rekreačním domě přímo v oblíbeném chorvatském letovisku Pula na jihu Istrijského poloostrova. Příjemné letní teploty a nedaleké blankytně čisté moře vám zaručí nadmíru spokojený pobyt.

Dům na uzavřeném pozemku nabízí kromě dvou parkovacích míst a velkého bazénu i rozsáhlou zahradu včetně zahradního nábytku s grilem, takže si můžete letní slunění zpříjemnit vlastním kulinářským uměním. Objekt má čtyři ložnice a dvě koupelny se sprchou, kuchyň je pak spojená s obývacím pokojem a nechybí v ní nic, co byste mohli potřebovat – sporák, lednice včetně mrazničky, kávovar, mikrovlnka a myčka. Z dalšího vybavení nechybí např. pračka, satelitní TV a přístup na internet přes Wi-Fi připojení.

Pokud budete chtít vařit nebo dáváte při dovolené přednost restauracím a barům, určitě si v Pule přijdete na své. Dlouholetou tradici tady má rybolov, takže se můžete těšit na lahodné pokrmy z mořského světa. Pula jako taková je největším městem Istrijské župy a můžete si tady užít spoustu zábavy a ruchu. Město s benátskou historií je častým cílem mnoha českých turistů – najdete v něm spoustu romantických uliček či obchůdků se suvenýry, ale i kluby a diskotéky.

Obzvlášť během letních měsíců se navíc pořádá spousta kulturních akcí, které stojí za to navštívit –filmový festival, hudební festivaly, sjezdy motorkářů a mnoho dalších. Co byste v žádném případě neměli při dovolené vynechat je pak římský amfiteátr, který je zmenšenou předchůdkyni římského Kolosea a je druhým nejvýznamnějším amfiteátrem na světě. Jeho kapacita je úctyhodných 22 tisíc návštěvníků a právě v něm se mnoho koncertů nebo divadelních představení koná.

Chcete-li si dopřát spíše klid a méně rušnou turistiku, neváhejte se vydat do archeologického, vinařského nebo mořského muzea, na procházku podél zálivu a čistého moře anebo zajeďte do nedalekého Brijunského národního parku. A jste-li spíše na kolo než chození, také nepřijdete zkrátka – cyklostezek jsou v okolí desítky.

Rekreační dům PULA dále nabízí

Co u nás můžete podniknout

cip362