Idelání místo pro myslivost nebo pořádání lovů v lovecké sezóně

Užijte si krásnou letní dovolenou ve zrekonstruovaném historickém objektu v chorvatské obci Orahovica na okraji národního parku Papuk. Orahovici dominuje známý hrad a máte-li rádi toulky přírodou, bude se vám pobyt v srdci Chorvatska zaručeně líbit. Ideální místo pro myslivost nebo pořádání lovů v lovecké sezóně.

Ubytováni budete v samostatném historickém domě po renovaci (2005) s parkováním pro dva vozy a očekávat můžete opravdovou pohodu – dvě ložnice, obývací pokoj, jídelnu s kuchyní a plně vybavenou koupelnu. O zábavu se vám postará např. satelitní TV nebo Wi-Fi připojení k internetu.

Přírodní a velmi klidná lokalita nedaleko přírodního parku doslova vybízí k pohybu a mnoha aktivitám – můžete si vychutnat pěší turistiku, cykloturistiku, tenis na místních kurtech, jízdy na koni i koupání v čistém Orahovickém jezeře, které patří k perlám celé oblasti. Jedním z vašich výletů pak určitě bude také místní historická dominanta, kterou je hrad Ružica Grad postavený ve 14. století.

Dávná historie tady má vůbec své místo. Kromě Ružica Gradu je na území Slavonie také Stari grad, který délkou hradeb Růžici předstihuje, anebo pravoslavný klášter sv. Mikuláše vybudovaný na konci 15. století. Když k tomu všemu přihodíte skvělá tradiční jídla, dobré víno i spojení rovinné a horské turistiky, je dovolená v Orahovici skvělou volbou pro každého, kdo chce zapomenout na všední starosti.

Historický objekt ORAHOVICA

Co u nás můžete podniknout